top of page

החורף בא: כך תתפנקו בחימום מבלי פגוע באוכל שלכם

עונת החורף בפתח וההכנות בהרבה מאוד בתים בישראל בעיצומן. על אף שהחורף הישראלי לא נוטה להיות קשה במיוחד, עדיין ימי סערות, גשם וקור עז עומדים בפנינו, ולפיכך מעילים ומגפיים נשלפים מן הארון, שמיכות הפוך מוצעות על המיטות, וכולם ממהרים לבדוק שהאיטום בביתם תקין ושגם הרכב מוכן לנסיעה בכבישים הרטובים.בעונה הקרה, כשהטמפרטורות צונחות מטה, כולנו נוטים לבלות שעות רבות תחת החימום המענג: אם זה בבית, במשרד, ברכב – כל עוד מזג האוויר בחוץ סגרירי וצונן, אנו נשמח להסתגר תחת מעטה החום שמפיצים המזגן, תנור החימום, הרדיאטור או ההסקה המרכזית. אך אם יש דבר אחד דבר אחד שאנחנו לא בדיוק שמים לב אליו בזמן שאנחנו מתחממים להנאתנו תחת המגן – אלו הם האוכל והשתייה שלנו, שעלולים לסבול מהחימום שאנחנו כה זקוקים לו.

כיצד מערכות החימום לחורף פוגעות באוכל ובשתייה שלנו?

אם בקיץ אנחנו תמיד ממהרים להניח את האוכל והשתייה שלנו בקירור, כדי שהמרקם והטעם שלהם לא ייהרסו תחת החום הכבד ששורר בחוץ, אז בחורף, כשהמעלות נמוכות והתחושה הכללית קרה, אנחנו פשוט נוטים להתעלם מהמחשבה לגביהם ולא לייחס חשיבות להיכן המזון שלנו נמצא. כך יכול להיווצר מצב שבו ארוחת הצהריים שאנו מביאים איתנו מהבית לעבודה, תשב יחד איתנו ברכב המחומם שלנו בזמן שאנו עומדים בפקקים הארוכים בדרך לעבודה, או שהיא תיוותר לצידנו במשרד תחת אותו החימום, שפועל בחורף ביתר שאת. הדבר נכון גם עבור ילדינו, שלוקחים איתם את האוכל הטעים שאנו מכינים להם לגן או לבית הספר, ויושבים כשהוא בתיקם תחת החום הנפלט מהמזגן הכיתתי – מה שיכול לגרום לאוכל לאבד מטעמו, מטריותו ואף מערכיו הבריאותיים.

אז מה בעצם עושים? הרי אי אפשר להימנע מלקחת איתנו את האוכל לעבודה או מלשלוח אותו עם הילדים למסגרות החינוכיות, אך גם מלהימנע מלשהות בחימום רובנו לא מסוגלים, כי אחרת נתקרר, נצטנן ולא נרגיש טוב. נראה כמו בעיה? האמת היא שכבר לא – כי יש לכך פתרון נהדר, שיכול לעזור לכם להוביל את האוכל שלכם ממקום למקום, להשאיר אותו קר וטרי, ולמנוע ממנו את נזקי החום מבלי שתצטרכן לוותר על החימום המפנק – אנחנו מדברים על PACKIT – התיק שמשאיר את האוכל קר, טרי ורענן בכל מצב.


מהו מיוחד בתיק PACKIT?

הוא למעשה תיק אוכל ייחודי ביותר, שביכולתו לשמור על האוכל והשתייה שלכם קרים וטריים למשך זמן ארוך, גם כשהוא חשוף לחימום. ל-PACKIT מערכת קירור מובנית – העשויה משכבות ג'ל המותקנת על דפנותיו, והן המאפשרות לחלקו הפנימי של התיק להישאר צונן וקר, כך שהוא שומר טוב ונכון על האוכל המאוחסן בו. כדי להפעיל את מערכת הקירור המובנה הזאת אין צורך לחבר את התיק לשום מקור כוח או למלות אותו בקרח; כל שתצטרכו לעשות הוא פשוט להכניסו למקפיא לכמה שעות – מומלץ במהלך הלילה, לפני שיוצאים עימו לעבודה או לבית הספר – ולאחר מכן הוא יהיה מוכן לשירותכם למשך לא פחות מ-12 שעות, בהם הוא יבטיח שהאוכל שלכם יישאר קר, גם כשאתם מפעילים את החימום ברכב, במזגן או בבית בשיא הכוח והעוצמה. את הפטננט הנפלא הזה פיתחה אם אמריקאית המגדלת שלושה ילדים – כך שאתם יכולים להיות בטוחים שמדובר במוצר המתאים לכל המשפחה, כזה שפותח על ידי אישה בעלת ניסיון, שכל מה שרצתה הוא לשמור על טובת משפחתה ועל בריאותם. בעזרת המוצר הזה נהדר, גם בחורף הקר – שהטמפרטורות בחוץ צונחות מטה אך הטמפרטורה בבית מזנקת מעלה בזכות החימום – באפשרותכם לשמור על האוכל והשתייה שלכם בטמפרטורה הרצויה להם, מבלי שתצטרכו לסבול.


715 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

댓글


bottom of page