top of page

הסיפור שלנו

הכל התחיל מאמא אחת, שלושת ילדיה, כמה אוכמניות מעוכות ורעיון מהפכני אחד.

כמו רוב ההורים, מליסה קילינג רק רצתה לשלוח את הילדים שלה לבית הספר עם אוכל טרי ובריא ככל שאפשר. מליסה גדלה בקהילה של חקלאים באיווה ארצות הברית, שם אמא שלה היתה מכינה את הארוחות לבד וממה שגדל בחצר האחורית.
עד הזמן שמליסה כבר היתה אם לשלושה ילדים שהולכים לבית הספר, לאכול אוכל טרי הרחק מהבית נהיה קשה יותר.

היא נהייתה מאוכזבת מהאפשרויות מזון שבית הספר מציע או מהפתרונות שהיו בשוק לשמירת מוצרים קרים וטריים.


היא היתה צריכה לדחוף מקלות קפואים העשויים מחומרים רעילים לתיקי האוכל שלהם על מנת להשאיר את האוכל טרי.

כמובן שהמקלות הקפואים או השקיות הקפואות הקטנות היו מגיעות לבית הספר אך לא תמיד חוזרות.
עוד אפשרות היתה להכניס שקיות קרח קטנות שתמיד היו נוזלות והורסות את האוכל. גם אז עם כל הפתרונות הילדים תמיד התלוננו שהאוכמניות הטריות שמליסה שלחה איתם תמיד הגיעו מעוכות ופושרות ובלתי ניתנות למאכל.

יום אחד מליסה חשבה לעצמה "למה אף אחד לא שם את הג'ל הקפוא בתוך הדפנות של התיק במקום בחוץ כמקל או שקית כדי לשמור על התכולה קפואה"? היא גזרה סט של שקיות קרח קטנות עם ג'ל ווילון אמבטיה. שמה הכל על השולחן בחדר האוכל ושידכה אותם ביחד. משם היא לקחה את זה לבחור שעושה לה ניקוי יבש כדי לעזור לה ליצור אבטיפוס.


מליסה הכניסה את התיק המוכן למקפיא למשך הלילה ונתנה אותו לילדים שלה בבוקר לנסות בבית הספר.

לשמחתה של מליסה התיק שהיא יצרה סוף סוף שמר על טריות וקור האוכל והשתיה. הילדים כל כך התלהבו מההמצאה החדשה ומאיך שהאוכל פתאום הרגיש טרי ונשאר טעים. מיד חברים של מליסה התחילו להתעניין ולבקש תיקים משלהם.


לפי הדרישה מליסה הבינה שלרעיון הקטן שלה יש פוטנציאל להפוך למוצר שיכול לשנות חיים בכל העולם.

היא החליטה שלמשפחות מסביב לעולם מגיע אוכל טרי וקר והיא בדיוק האמא שתספק את זה.

מליסה הוציאה פטנט על הרעיון שלה וביחד עם חבר, התחילה את העסק החדש ועבדה עם מיטב מאפייני המוצר והייצרנים על מנת להביא את הרעיון של לחיים. ב- 2009 היא השיקה את ה"מקרר האישי" התיק הראשון, המתקפל והקפוא ששומר על אוכל ושתיה קר וטרי במשך שעות. בלי מקלות קפואים ובלי שקיות קרח.

מאז ההמצאה של התיק הראשון, מליסה הרחיבה את PACKIT ל-ליין גדול של מוצרים ותיקים החל מתיק לשתיה קלה ויין, תיק לפיקניק, לסופר, לבקבוקי תינוקות ועוד...


מוצרי PACKIT נמכר במעל 40 מדינות ומחזיקה עסק של 25 עובדים ב-ווסט לייק קליפורניה, ארצות הברית.

חברת ר.א.ן ירון בע"מ נתקלה במוצר אחרי שזוגתו של אחד השותפים קנתה לו מתנה בארצות הברית, תיק יד שיעזור לשמור על הפירות והשתיה שלו קרים במהלך הנסיעות הרבות שלו בארץ. בנוסף אשתו של אחד הבעלים שילדה תינוקת  שמעה על תיק שיכול לשמור על קור וטריות חלב האם שלה . השותפים הבינו מהר מאוד שיש בידהם מוצר איכותי וטוב והחליטו לייבא את התיקים לארץ בברכתה של מליסה והצוות האמריקאי כדי שמשפחות ישראליות יוכלו להנות מאוכל קר, טרי ואיכותי בלי פשרות.

הערכים שלנו

PACKIT היא יותר מ-רק חברה, היא קהילה של מוחות יצירתיים המחוייבים להביא לכם את המוצרים הכי טובים שיש על מנת שתוכלו להרגיש טוב ולחיות יותר טוב.

להיות בעלי השפעה

אנחנו רוצים שהמוצרים שלנו יעשו את מה שהם טוענים שהם עושים וזה לעשות הבדל בחיים שלכם. זה בדיוק מה שאתם אמורים לצפות כשאתם משקיעים בנו ובמוצר חדש את הכסף והאמון שלכם. כל מה שאנחנו רוצים זה ליצור מוצרים שיפתיעו אותכם עם החוכמה והיצירתיות שלהם. מכיוון שככל שהפתרון אינטיליגנטי תוכלו לעשות את החשיבה וההחלטות החכמות ביותר עבורכם והמשפחה שלכם.

להיות בעלי תשוקה

אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים, ואנחנו רוצים לשתף את זה עם העולם! אנחנו שמים כל כך הרבה מאמץ בבחירת המוצרים הנכונים, הצבעים והעיצובים עבורכם כך שקשה לנו לא להתלהב בעצמנו מהתוצאה הסופית.
האושר וההתלהבות מדבקת וזה משהו שאנחנו מקווים שגם אתם תרגישו בפעם הראשונה שתתקלו ותתנסו באחד מהמוצרים שלנו.

להיות מעשיים

כוונות מאוד חשובות ובעלות משמעות. לכן כל פרט קטן במוצר שלנו חייב להיות בעל כוונה ומעשיות. זה לא רק איך הם נראים או מה הם עושים. זה איך הכל מתחבר ביחד בהרמוניה מושלמת. כל מוצר שלנו צריך לעשות יותר עם פחות, ולהציע משהו שלא חשבתם בכלל שאתם צריכים אבל לא תוכלו לחיות בלעדיו ברגע שתנסו אותו. כל זה אפשרי ברגע שלוקחים זמן לחשוב על כל פרט קטן.

להיות אמיתיים

אנחנו לא רק האנשים הראשונים שיצרו קולר שבאמת מקרר, אנחנו האנשים הראשונים שבאמת איכפת להם שהמוצרים שלהם באמת עומד בציפיות שלכם. כל מה שאנחנו עושים נועד כדי לכבד את הזמן שלכם, אורח החיים שלכם והתקציב שלכם. אם אנחנו מפספסים את המטרה, אנחנו נהיה הראשונים שנודה בזה וננסה לתקן את המצב.

הערכים שלנו
ההתחייבות שלנו

אנחנו מאמינים שלאכול ולשתות נכון זה לחיות נכון. איכשהו בעולם שלנו אנשים למדו לאורך הדרך לא לפקפק במוצרים שהם משתמשים בהם כשהם לוקחים איתם אוכל ושתיה לדרך. העולם אמר לנו להסתדר ולסמוך על קולרים גדולים ולא בריאים שלא באמת מקררים שום דבר. אנחנו מסרבים להתפשר ואנחנו לא מאמינים שגם אתם צריכים להתפשר.

החזון שלנו הוא להמציא מחדש את הדרך שבה אנשים יכולים לחיות יותר טוב ולעודד צרכנים לצפות ליותר טוב. אנחנו מבטיחים לספק מוצרים ללא פשרות שמעצימים את הצורך שלכם לחיים יותר בריאים וטובים לפי ההגדרות שלכם. יום עם אחד המוצרים שלנו אמור להיות פותח עיניים לגבי איך אפשר לחיות בפשטות ולהנות מהחיים כשכל הפרטים הקטנים מתחברים ביחד ליצור משהו בעל ערך ואינטיליגנציה. מגיעים לכם את הפתרונות הכי טובים, חכמים, אפקטיבים והכי חשוב "COOL". אנחנו מודים לכם על ההזדמנות למסור לידכם את המוצר שאנחנו באמת מאמינים בו.

ההתחייבות שלנו
bottom of page